ÇIKSORUT’TAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA COŞKULU DESTEK

ÇIKSORUT’TAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA COŞKULU DESTEK

-FADILOĞLU: “31 MART’TA GAZİANTEP ZAFERİNİ ŞİMDİDEN İLAN ETMİŞ”

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Biz, Çıksorut’u her zaman dimdik arkamızda gördük. Bu topluluk gösteriyor ki 31 Mart’ta Gaziantep zaferini şimdiden ilan etmiş. Yeni Çıksorut’u oluşturmak adına el ele, gönül gönülle vereceğiz ve daha güzel bir Çıksorut’u hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde büyük coşkuyla karşılanan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Cıksorut bölgesinde ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle ziyaretinin adeta mitinge dönüştüğü buluşmada mahalle sakinleri, Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na, yoğun ilgi ve sevgi gösterdi.

20 BİN KİŞİLİK KAPALI SPOR SALONU YAPIYORUZ

Mahalle sakinlerine hitap eden Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kaydetti:

“Biz, Çıksorut’u her zaman dimdik arkamızda gördük. Bu topluluk gösteriyor ki 31 Mart’ta Gaziantep zaferini şimdiden ilan etmiş. Allah, hepinizden razı olsun. Allah’a şükür, Gaziantep’te AK Parti’nin arkasında duran en önemli mahallemiz, Çıksorut Mahallemiz. Bundan sonraki süreçte de sizlerin desteğiyle yeni Çıksorut’u oluşturmak adına el ele, gönül gönülle vereceğiz ve daha güzel bir Çıksorut’u hep birlikte inşa edeceğiz. İlk yaptığımız kütüphane, 29 Ekim Mahallesi’ndeki kütüphane. Bu mahallenin gençleri, eğitimde fırsat eşitliği yakalasın diye o kütüphaneyi hayata geçirdik. Yeter mi? Yetmez. Şimdi, M. Hayri Özkeçeci Spor Kompleksi’nin yanına 2O BİN kişilik kapalı spor salonu yapıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun. Çocuklarımız, gençlerimiz, güle güle kullansın. Allah’ın izniyle sizler, bize olur verdikten sonra 1 Nisan’dan itibaren daha yoğun çalışmaya, daha fazla çalışmaya biz söz veriyoruz.”

RIDVAN BAŞKAN; TECRÜBEDİR, AKILDIR

Programda konuşan Cumhur İttifakı’nın Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Fatma Şahin, “Rıdvan Başkan; tecrübedir, akıldır. Ben bir takım oyuncusuyum. Bende bir takım oyunu vardır. Şehitkamil, Büyükşehir, en güzel hizmetini Çıksorut’a yapacak inşallah” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu