FADILOĞLU: “VATANDAŞIMIZIN, STANDARDINI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

FADILOĞLU: “VATANDAŞIMIZIN, STANDARDINI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

-FADILOĞLU’NA, KIRSAL MAHALLE BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİ

AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, “Vatandaşımızın, hayat standardını yükseltmek için çalışıyoruz. Biz, imkânlarımız dâhilinde seçimden seçime değil de hemen hemen her fırsatta kırsal mahalle sakinlerimizle bir araya gelmeye gayret gösterdik. Daha geçtiğimiz aylarda yine kırsaldaki vatandaşlarımızla bir aradaydık” dedi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler, Serkan Özatıcı, Mehmet Ali Korkmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe, AK Parti İlçe Teşkilatı üyeleriyle birlikte kırsal mahalleleri ziyaret etti.

AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu ve beraberindeki heyet; Akçagöze, Akçaburç, İncesu ve Erikli Mahallesi’ni ziyaret etti. Gittiği her mahallede büyük ilgi gören Başkan Fadıloğlu, özellikle yaşlılar, kadınlar ve çocuklarla özel olarak ilgilendi. Başkan Fadıloğlu, çocuklara çeşitli hediyeler armağan etti.

ZİYARETLERİMİZİ, PROPAGANDA YAPMAK AMACIYLA YAPMIYORUZ

Her fırsatta vatandaşlarla bir arada olduklarına vurgu yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Biz, imkânlarımız dâhilinde seçimden seçime değil de hemen hemen her fırsatta kırsal mahalle sakinlerimizle bir araya gelmeye gayret gösterdik. Daha geçtiğimiz aylarda yine kırsaldaki vatandaşlarımızla bir aradaydık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden aday gösterildik. Ziyaretlerimizi, siyasi söylemlerde bulunmak, propaganda yapmak amacıyla yapmıyoruz. Mahalle sakinlerimizin talep ve isteklerini, eksiklikleri dinlemek için ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Şimdiye kadar vatandaşımızın vermiş olduğu destekler sayesinde memleketimize ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet etme onurunu yaşadık. Görev süremiz içerisinde kırsal mahallelerimizdeki tüm arazi yollarını açtık ve tüm kırsal mahallelerimize sosyal tesis inşa ettik. Şimdiki ziyaretlerimizin nedeni de varsa yeni taleplerinizi, ihtiyaçlarınız, yaşanan sorunları yüz yüze görüşmek. Vatandaşımızın hayat standardını yükseltmek için çalışıyoruz. Ben, ziyaret ettiğimiz her yerde bizlere büyük ilgi gösteren vatandaşlarımıza misafirperverlikleri için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar” ifadelerini kaydetti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu