AV GİZEM BÜŞRA BİLGİÇ NİZİP SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ AÇIYOR

BEKLENEN AÇILIŞİ GERÇEKLEŞİYOR
100 yıllık Cumhuriyet Tarihinde Nizip’in İlk kadın Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç’in seçim ofisi açılışı cumartesi günü yapılacak.
100 yıllık Cumhuriyet Tarihinde Nizip’in İlk kadın Belediye Başkan adayı İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç’in seçim ofisi açılışı 09 Mart 2024 Cumartesi Günü Saat:15:00’da yapılacak.
Adaylığının açıklandığı günden buyana Nizip’te tüm dengeleri değiştiren ve en çok konuşulan Başkan adayı İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, Biz İyiler Hareketi olarak Nizip’li hemşehrilerimizle Tarih Yazmaya, Nizip’in makus talihini değiştirmeye geliyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz seçim çalışmalarında Kadınlarımızın, Gençlerimizin ve Esnaf kardeşlerimizin gözünde o ışıltıyı gördüm.
GÜNEŞLİ GÜNLER YAKINDIR
İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç Nizip’li Hemşehrilerimiz, Nizip’in üzerine Güneş’in doğmasını bekliyorlar. Güneşli Günler’e, Nizip’i Güneş’in aydınlatmasına az kaldı.
Ben ve ekibim, Sizlerle birlikte el ele gönül gönüle çıktığımız bu sevgi yolunda Güneş’in ışınları hepimize eşit ve adil bir şekilde yansıyacak. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi birileri ampuller yakıt avizelerle saraylarını aydınlatırken, benim fakir fukaram, benim garip gurebam karanlıkta kalmayacak. Biz Güneş gibi Adil ve adaletli olacağız. Bizim dönemimizde herkes her hizmetten eşit ve adil şekilde yararlanacak Nizip topyekün kalkınacak. Dedi.
KUTLU YÜRÜYÜŞE HAZIRMIYIZ
İyi Parti Nizip Belediye Başkan adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, Sevgili Nizip’li hemşehrilerim, İktidara yürüyüşümüzün ilk adımlarından birisi olan Seçim bürosu açılışımızı 9 Şubat 2024 Cumartesi günü Saat: 15:00’da yapacağız. Bu kutlu yürüyüşün başlancığında bizimle yürümeye hazır olan tüm Dava arkadaşlarımızı, Nizip sevdalılarını, Adalet diyen tüm dostlarımızı aramızda görmek istiyorum.” Dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu