MEHMET PAMUK : FATMA HANIM NOHUT DÜRÜMÜNÜN FİYATINI BİLİYORMU ?

Zafer Partisi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Pamuk, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Fatma Şahin’in 2024-2029 Vizyon Toplantısı’nda açıkladığı projeler için “Dağ fare doğurdu” eleştirisi yaptı.

“FATMA ŞAHİN ARTIK BAKAN DEĞİL BELEDİYE BAŞKANI OLDUĞUNU BİLMELİ”
Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Pamuk,

AK Parti’li Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Fatma Şahin’in 2024-2029 Vizyon Toplantısı’nda açıkladığı ve “ustalık dönemi“ olarak nitelendirdiği 3’üncü döneminde kente kazandırmayı planladığı yatırımlarla, yeni projeleri sert bir dille eleştirerek, “Dağ fare doğurdu. 10 yıl geçmesine rağmen hala kendisini bakan olarak gören Fatma Şahin kentin gerçek sorunları konusunda ya bilgisiz ya da duyarsız” dedi.

“ŞEHRİN SORUNLARINA BU KADAR YABANCI OLAMAZ”
Lansmanda ezberlenmiş sloganlara ve populist söylemlere ağırlık veren, hatip rolüne giren, Fatma Şahin’in artık bir bakan değil belediye başkanı olduğunu hatırlaması ya da birilerinin hatırlatması gerektiğini ifade eden Pamuk, “Şahin’in 2024-2029 Vizyon Toplantısı’nda açıkladığı Düzbağ İçme Suyu, metro, Çevre Yolu ve Dülük Tüneli gibi projelerin neredeyse tamamı merkezi hükümetin yatırımlarından oluşuyor. Fatma Şahin o kadar şey anlattı ama kentin en büyük sorunu olan hayat pahalılığı konusunda tek kelime etmedi. Sözde Gastronomi kenti olan şehrimizde her şey ateş pahası. Fatma hanım acaba bir nohut dürümünün fiyatını biliyor mu? Ya da baklavanın başkenti olan kentimizde neden dünyanın en pahalı baklavasını yediğimizi açıklayabilir mi? Gaziantep’te konut kiraları aldı başını gidiyor. TOKİ’nin yıllar önce söz verdiği konutların daha temeli atılmadı. Şehrimizin bir çok semti sığınmacıların işgali altında. Asayiş olaylarındaki artış ise artık ürkütücü boyuta geldi” diye konuştu.
Pamuk, şehrin ve ülkenin sorunlarını yakından bilen Zafer Partisi olarak yerel yönetimlere talip olduklarını vurgulayarak, Gaziantep halkının 31 Mart seçimlerinde Zafer Partisi’ne destek vereceğine inandığını da sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu