Ebru Gündeş’in Evlilik Kararı: İki Yılın Ardındaki Aşkın Sırları!

ebru gündeş evleniyor

“Ebru Gündeş, Uzun Bir Aradan Sonra Kalbinin Kapılarını Murat Özdemir’e Açtı.

Magazin Gündeminde Ses Getiren Bu İlişkinin Detayları da Günyüzüne Çıktı. İddiaya Göre; Şu Sıralar Evlilik Hazırlıkları Yapan Ebru Gündeş ile Murat Özdemir, İki Yıl Önce Arkadaş Ortamında Tanıştı.

Ebru Gündeş, O Dönem Selin Kabaklı ile Evli Olan Murat Özdemir’e Duygusal Bir Yakınlık Göstermedi. Evliliğinde Sorunlar Yaşayan Özdemir, Gündeş’e İlgi Duydumaya Başlayınca Sanatçıyı Yakın Markaja Aldı.

Gündeş’in Karşılık Vermemesine Rağmen Pes Etmeden İş İnsanı Sanatçının Sahne Aldığı Mekânlara Giderek Onu En Ön Sıradan İzledi. Eşinden 2022 Temmuz Ayında Boşanan Özdemir, Resmi Ayrılığın Ardından Gündeş’e Duygularını Yeniden Dile Getirdi.”

Evlilik yolundalar

Gündeş, eşinden ayrılan Özdemir’e uzun bir süre sonra bu kez evlilik konusunda yeşil ışık yaktı. Çift, 2023 yılının aralık ayında başlayan ilişkilerini şimdilerde nikâh masasına taşımaya hazırlanıyor.

Ünlü iş insanının bir an önce evlenmek istediği, ancak Gündeş’in yoğun konser programlarını ayarladıktan sonra sade bir törenle evlenmeyi tercih ettiği konuşulanlar arasında.

Ebru Gündeş’ten 12 yaş küçük olan 37 yaşındaki Murat Özdemir’in 3 çocuğu bulunuyor. Dubai merkezli yazılım ve savunma sanayiye hizmet veren bir şirketin sahibi olan Özdemir, Dubai-Türkiye arasında mekik dokuyor. Ebru Gündeş ise kızının eğitimi için Dubai’de yaşamını sürdürüyor ve iş için Türkiye’ye geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu