MHP Şahinbey Tüm Kadro ile Yerel Seçime Hazır

Milliyetçi Hareket Partisi Şahinbey İlçe başkanı Seyit Karlı Savcı, Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yerel seçimler öncesinde saha çalışmalarına hız verdiler.

Yakın tarihte gerçekleşecek olan yerel seçimlere yönelik olarak Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Şahinbey teşkilatı sahadaki çalışmalara start verdi. Gaziantep’te çeşitli esnaf ve meslek gruplarıyla bir araya gelen MHP Şahinbey İlçe Başkanı Seyit Karlı Savcı, 2024’teki yerel seçimlerde halkın desteğiyle en iyi sonuçları elde edeceklerine inandıklarını belirtti.

MHP Şahinbey İlçe Teşkilatı yerel seçimlere hazırlık sürecinde faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Seçim sürecine dair düşüncelerini paylaşan ilçe başkanı Seyit Karlı Savcı, “Çalışmanın kıymetini biliyoruz ve bu yüzden hiç duraksamadan, yılmadan sahadayız. Görevimizi aksatmadan, tüm enerjimizle gerçekleştiriyoruz” dedi.

seyit karlı savcı antep

“CUMHUR İTTİFAKI İLE GAZİANTEP’TE GÜÇLÜ BİR BAŞARI ELDE EDECEĞİZ”

Gaziantep Şahinbey’deki Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Seyit Karlı Savcı, yaklaşan yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın Gaziantep ve Türkiye genelinde büyük bir başarının altına imza atacağına inandığını belirtti. Savcı, seçim hazırlıklarına dair, “2024’te gerçekleşecek yerel seçimlerde, Cumhur İttifakı’nın Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye’de önemli bir başarıya ulaşacağını düşünüyoruz. Seçim hazırlıklarımız yoğun bir tempoda sürüyor. Şehirdeki sivil toplum kuruluşları, esnafımız ve vatandaşlarımızı ziyaretlerle buluşturacağız. İttifakımızın sunduğu projeleri ve 2024 seçimlerindeki vizyonumuzu halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu