ZAFER PARTİSİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET PAMUK OLDU

ZAFER PARTİSİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET PAMUK OLDU.
2 gündür şehrimize gelerek bir dizi temaslarda bulunan Zafer partisi Genel Başkanı Prof. Ümit Özdağ zafer partisi büyükşehir belediye başkanı olarak kurucular kurulu üyesi iş adamı Mehmet Pamuk un ismini açıkladı.
İlçe belediye başkan adaylarını da önümüzdeki günlerde yapılacak toplantı ile açıklayacağını belirten Özdağ belediyeler dahil bir çok konularda açıklamalarda bulundu.
Genel başkan Özdağ açıklamasında ‘’Zafer Partisi’ne vererek bu politikaları değiştirmezseniz kentinizde bugün sayısı 800 bini aşan sığınmacı ve kaçakların sayıları artmaya devam edecek. Zafer Partisi’nin adayını seçerseniz Zafer Partisi’nin yöneteceği Gaziantep, belediye kaynaklarından sığınmacılara bir gram yardım yapılmayacak. Sığınmacılara Gaziantep’te iş yeri açma izni vermeyeceğiz. Açılmış olan kaçak iş yerlerini kapatacağız. Bu ülkeye geçici sığınmacı olarak gelmiş kişinin bu ülkede ticaret yapmaya hakkı yoktur. Suriyeliler de burada kaldıkları sürece alışverişlerini Türk esnaftan yapsınlar. Bu şehir yıllardan beri bunca insana bakıyor, besliyor, büyütüyor, tedavi ediyor ama alışverişe gelince Suriyeliden alışveriş yapıyor. Yok öyle şey! Bu şehre şükran borçlu olmanız lazım. Gaziantep’te aslında ırkçı tutumu da kınıyoruz. Sığınmacılara belediye belirli sosyal tesisleri, parkları gösterecek bunları siz kullanabilirsiniz diye ama bunun dışında Gazianteplilerin vergileriyle inşa edilmiş olan diğer sosyal tesisler, parklar, bahçeler sığınmacılar tarafından kullanılamayacak.dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu